UWAGA!!! Ilość miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń!

Termin wysyłania zgłoszeń upływa w dniu 22 października 2018 r.

MIEJSCE SZKOLENIA

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego

ul.Bankowa 11b

40-007 Katowice

TERMIN SZKOLENIA

13-14 listopada 2018 r.

Godz. od 9:00 do 16:00

ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli prokuratury (prokuratorów, urzędników i innych pracowników) powszechnych jednostkach organizacyjnych prokuratury

Celem szkolenia jest zdobycie przez uczestników wiedzy na temat mediacji w sporach o charakterze cywilnym oraz gospodarczym, z uwzględnieniem szczególnych dalszych perspektyw zawodowych.

Szkolenia będą prowadzone metodami interaktywnymi, co oznacza, iż wiedza teoretyczna i praktyczna (wykłady oraz warsztaty) będzie przekazywana w małych grupach (maksymalnie 20 osób), przy założeniu aktywnego udziału uczestników. Natomiast zajęcia będą obejmowały ćwiczenia grupowe i indywidualne.

CEL SZKOLENIA

Wzrost liczby spraw kierowanych do mediacji w sporach gospodarczych poprzez:

• Zapoznanie pracowników wymiaru sprawiedliwości z komplementarną do postępowania sądowego metodą mediacji,
• Przekonanie uczestników do korzyści z mediacji,
• Zachęcenie pracowników wymiaru sprawiedliwości do pełnienia aktywnej roli w wyborze mediacji przez strony,
• Przygotowanie do wdrożenia rozwiązań systemowych dot. programów mediacji w sądach.

PROGRAM SZKOLENIA

Uprzejmie informujemy, iż z Programem Szkolenia mogą zapoznać się Państwo tutaj.

REGULAMIN SZKOLENIA

Szczegółowy Regulamin Szkolenia dostępny tutaj.

Uprzejmie prosimy, także o zapoznanie się z treścią załączników do Regulaminu dostępnych tutaj.

ZGŁOSZENIA

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj oraz odesłanie go na adres mediacje@us.edu.pl

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 22 października 2018 r.

Pobierz formularz zgłoszeniowy