MIEJSCE SZKOLENIA

26-27 marca 2019 r.

Godz. od 9:00 do 17:00

CEL I ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie jest częścią projektu „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji” realizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach wspólnie z Fundacją Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego Facultas Iuridica (lider projektu).

Celem projektu jest m.in. upowszechnienie mediacji gospodarczych jako polubownej metody rozwiązywania sporów.

Niniejsze szkolenie kierowane jest do przedstawicieli prokuratury (prokuratorów, urzędników i innych pracowników) zatrudnionych w powszechnych jednostkach organizacyjnych prokuratury w województwie śląskim i swym zakresem obejmuje:
– Zapoznanie pracowników wymiaru sprawiedliwości z komplementarną do postępowania sądowego metodą mediacji
– Przekonanie uczestników do korzyści z mediacji
– Zachęcenie pracowników wymiaru sprawiedliwości do pełnienia aktywnej roli w wyborze mediacji przez strony
– Przygotowanie do wdrożenia rozwiązań systemowych dot. programów mediacji w sądach

Celem szkolenia jest zdobycie przez uczestników szkolenia wiedzy na temat mediacji w sporach o charakterze cywilnym oraz gospodarczym, z uwzględnieniem szczególnych dalszych perspektyw zawodowych.

Szkolenie będzie prowadzone metodą interaktywną, co oznacza, iż wiedza teoretyczna oraz praktyczna (wykłady oraz warsztaty) będzie przekazywana w małych grupach (maksymalnie 20 osób).

PROGRAM SZKOLENIA

Uprzejmie informujemy, iż z programem szkolenia mogą zapoznać się Państwo tutaj.

REGULAMIN SZKOLENIA

Szczegółowy Regulamin Szkolenia dostępny tutaj.

Uprzejmie prosimy, także o zapoznanie się z treścią załączników do Regulaminu dostępnych tutaj.

ZGŁOSZENIA

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj oraz odesłanie go na adres mediacje@us.edu.pl

Pobierz formularz zgłoszeniowy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: mediacje@us.edu.pl lub pod numerem telefonu +48 515 166 005.