z uwagi na rozwijającą się epidemię oraz ciągłą niepewność co do organizacji szkolenia w trybie stacjonarnym, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu zaległego weekendu szkoleniowego 14- 15 marca 2020 r. w formie online.
W związku z powyższym przekazujemy następujące informacje:
1) Termin szkolenia online: 18-19 kwietnia 2020 r., godz. 9:00-18:00 wraz z przerwami.
2) Z racji tego, iż niemożliwym jest przeprowadzenie symulacji mediacji za pośrednictwem Internetu, gdyż wymagają one bezpośrednich interakcji z Państwa strony, w zamian za to do harmonogramu szkolenia został wprowadzony bezpłatny, dodatkowy dzień szkoleniowy prowadzony przez Panią Monikę Biernot i Pana Pawła Kartasińskiego dotyczący szczegółowej tematyki mediacji rodzinnych oraz gospodarczych.
3) Powyższe nie oznacza, iż nie będą mogli Państwo wziąć udziału w symulacjach mediacji. Gdy sytuacja się ustabilizuje zorganizujemy symulacje w grupach stacjonarnie na WPiA – oczywiście, wcześniej Państwa powiadomimy.
4) Szkolenie online będzie obywać się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Instrukcję logowania na zajęcia znajdą Państwo TUTAJ.
5) Nowy harmonogram szkolenia dostępny jest TUTAJ.
6) Gdyby ktoś z Państwa nie mógł uczestniczyć w tym szkoleniu, bardzo prosimy o informację.