Przypominamy, że Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji posiada swój fanpage na Facebooku. Znajdą tam Państwo informacje na temat wszystkich, aktualności z życia Śląskiego CAM. Dodatkowo na Facebooku tworzymy wydarzenia dotyczące organizowanych przez Śląskie CAM szkoleń oraz innych imprez.

Zachęcamy do polubienia naszej strony „Śląskie Centrum Arbitrażu i Mediacji”. Przyniesie to Państwu wiele korzyści, w postaci najnowszych ogłoszeń o  szkoleniach oraz dostępu do fotorelacji z organizowanych uroczystości i konferencji.

Śledząc losy Śląskiego CAM będzie nam bardzo miło, jeżeli dzięki naszemu profilowi dowiedzą się Państwo nowych rzeczy na temat mediacji lub wezmą udział w tak ważnych wydarzeniach, jak np. Panele dyskusyjne.

Dodatkowo w razie pytań lub wątpliwości w każdej kwestii, mogą Państwo napisać do nas wiadomość prywatną – niezwłocznie na nią odpowiemy.

Link do fanpage Śląskiego CAM na Facebooku znajdą Państwo tutaj.