Marta Ludwiczek

Prawo rodzinne

Mediatorka, trenerka kompetencji miękkich, absolwentka dziennikarstwa radiowo- telewizyjnego, przez lata związana z jedną z największych stacji informacyjnych w Polsce. To między innymi właśnie doświadczenia zdobyte na gruncie dziennikarskim – liczne wystąpienia publiczne oraz znajomość tajników pracy przed kamerą pomogły jej w stworzeniu autorskiego szkolenia dla mediatorów z zakresu budowania marki osobistej oraz wizerunku mediatora podczas prowadzenia mediacji online.

Zaangażowana w liczne inicjatywy pro bono, których głównym celem jest propagowanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci i rodziny, dlatego właśnie w centrum jej zainteresowania są mediacje około rozwodowe, dzięki którym strony mają szansę w najmniej inwazyjny sposób zadbać o bezpieczeństwo psychiczne i ekonomicznego swoje oraz swoich dzieci.

Specjalizacje:

• mediacje rodzinne